Haabersti tervisekeskuses saab valutava hamba korral abi kiirkorras

zuby_07022008Valutava hambaga ei pea ootama päevi hambaarstile pääsemiseks – Tallinnas Haabersti tervisekeskuses võetakse hambavaluga patsiendid vastu elavas järjekorras, ilma eelneva registreerimiseta.

Hambavalu puhul on tegemist erakorralise probleemiga. Haabersti tervisekeskuses tegeleb erakorraliste patsientidega Lääne-Tallinna Keskhaigla hambaravikliiniku valvearst. Valvearsti vastuvõtuaeg on esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti kell 8:00-12:00.

“Hambavalu võib tabada ootamatult ning vajab kiiret lahendust. Seepärast on Haabersti elanikel hea teada, et valu korral ei pea nad ootama päevi järjekorras, vaid saavad kiirkorras abi valvearsti poole pöördudes,” ütles Lääne-Tallinna Keskhaigla hambaravikliiniku juhataja Krista Vapper.

Doktor Vapper täpsustas, et valvearsti ülesanne on just hambavaluga tegelemine. Neil, kes soovivad tulla hambaarsti juurde regulaarsesse kontrolli, palub hambaravikliiniku juhataja siiski aja broneerida. Seda saab teha telefonil 609 0333 või Lääne-Tallinna Keskhaigla digiregistratuuris.

Valvearsti vastuvõtule tulemiseks ei ole aga vaja end eelnevalt telefoni teel registreerida, lisas ta. Kohale jõudes peab patsient käima läbi tervisekeskuse 2. korrusel asuvast registratuurist, kus patsient pannakse kirja ning juhatatakse valvearsti kabineti juurde. Valvearst võtab patsiendi vastu esimesel võimalusel vastavalt elavale järjekorrale.

Haabersti tervisekeskus asub Tallinnas aadressil Ehitajate tee 137.

Info allikas: terviseuudised.ee

Оставьте отзыв или комментарий